Moc Dekoracji

Wianki

Wianki na głowę

Najważniejszą zasadą, która przyświeca mi podczas tworzenia wianków jest zadowolenie mojej Klientki. Do każdej (niezależnie od wieku) podchodzę indywidualnie, gdyż mam świadomość , iż wianek będzie zakładała w szczególnie ważnym dla Niej dniu jak Chrzest, Komunia Święta, Ślub, Wesele czy też Wieczór Panieński.  Z tego powodu umawiamy się najpierw na bezpłatną konsultację, gdzie Klientka opowiada mi jaki jest Jej wymarzony wianek, żebym na podstawie otrzymanych informacji mogła jak najlepiej spełnić Jej oczekiwania. W sytuacji, kiedy nie wie, jaki wianek chciałaby mieć – wspólnie szukamy najlepszego rozwiązania.

Wianki wykonuję z kwiatów żywych lub bardzo dobrej jakości kwiatów materiałowych. Mogą być ozdobione koralikami lub kryształkami. Każdy wianek  dopasowuję  indywidualnie do upodobań  oraz  typu urody osoby, której ma być ozdobą.  Cena uzależniona jest od rodzaju oraz ilości użytych materiałów.

Wianki i dekoracje komunijne

Wianki na różne okazje

Wianki wykonywane są z kwiatów żywych lub bardzo dobrej jakości kwiatów materiałowych. Cena uzależniona jest od rozmiaru oraz rodzaju i ilości użytych materiałów.

Facebook Instagram Polityka prywatności
2023 © Moc Dekoracji by MR
pl_PLPolish