Moc Dekoracji

Warsztaty

Szerzenie polskiej tradycji oraz nauka kreatywnej twórczości

Dzięki udziałowi w warsztatach uczestnicy zdobywają wiedzę na temat polskiej tradycji, poszerzają zakres informacji na temat stroju ludowego z Podlasia oraz mają możliwość samodzielnego wykonania bombek, pisanek oraz ozdób ze słomy lub innego rodzaju rękodzieła. Jest to działanie sprzyjające integracji oraz wprowadza świąteczną atmosferę.

Uwielbiam kontakt z ludźmi, ich ciekawość, zaangażowanie w wykonywane prace oraz radość z uzyskanego efektu, a postawy Babci i Mamy zainspirowały mnie do rozpoczęcia działań, mających na celu propagowanie twórczości ludowej pielęgnowanej w mojej rodzinie. Połączenie wielu tych czynników zaowocowało prowadzeniem przeze mnie różnego rodzaju pokazów oraz warsztatów rękodzieła ludowego i artystycznego zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Warsztaty rękodzieła ludowego i artystycznego stwarzają doskonałą szansę na integrację zespołu oraz wzmocnienie pozytywnych wartości płynących ze wspólnego spędzenia czasu. W trakcie tego typu zajęć uczestnicy zdobywają wiedzę na temat tradycji i zwyczajów oraz rozwijają swoją kreatywność poprzez samodzielne przygotowywanie ozdób, którymi można cieszyć się podczas rodzinnych spotkań. Przede wszystkim jest to jednak okazja do doskonałej zabawy oraz stworzenia niezapomnianych wspomnień.

Do pobrania

Oferta warsztatów na Dzień Mamy i Taty (PDF)

Oferta warsztatów do pobrania (PDF)

Oferta warsztatów dla Firm do pobrania (PDF)

Galeria

Galeria z warszatów

Facebook Instagram Polityka prywatności
2023 © Moc Dekoracji by MR
pl_PLPolish